Geelgouden bangle, hoog gehalte, met scharnier en bakslot. De armband is versierd met een matte en gestoken bewerking. De armband heeft een glimmende bewerkte rand. Breedte 12 mm. ø 52,5 mm. ca 23,3 gram. Gestempeld 9999. Getoets 21,6 krt. Als nieuw.