Lot Duits porselein. 19e Eeuw. 1x 3-Delige kop + schotel, handbeschilderd, gemerkt A.R. Augustus Rex + Dresden schotel, plus kop en schotel Volkstedt 1787 - 1799. Kopje beschadig + schotel chip, redelijk. 1x Plaue Schierholz figuur, circa 1850, goed. Afmeting: 10 - 21 cm.