Drie delen Duits porselein. 20e Eeuw. 1x Dresden schaal met vier dragende putti's , floraal/goud decor. Minimale chip bloemen mogelijk. 1x Dresden Engelse soldaat, beschadiging stok. 1x Dame met kruik, gelijmd + schade aan hand. Afmeting: 18 - 27 cm. In redelijk/goede staat.