Hollands 18e eeuwse Louis Quinze kabinet ,staand op klauwpoten, van noten met wortelnoten fineer op eiken. Getoogde deuren met rocailles op de deuren en koplijst. Origineel bronzen beslag, sloten en sleutels. Originele schappen met 5 laden achter de deuren. Het kabinet vekeerd in goede staat. Oudere restauratie heeft weer aandacht nodig 240x183x69cm. Cond.: G