Prachtig 18e eeuws mahoniehouten Hollands Louis Quinze kabinet staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag (geen scheuren in de zijkanten). 2 Krimpnaden in de deurpanelen. Het kabinet is in zeer goede staat, prachtige patina 245x190x68cm. Cond.: G