Zeldzame tafelklok 1e helft 18e eeuw met dubbele snek, gegraveerd uurwerk. Achterzijde gegraveerd, kast is 19e eeuw Gardner London. Geeboniseerde kast met originele bronzen monturen en poten. Uurwerk met maanstand en dagaanduiding. Halfuur slag op enkele bel. Prachtige wijzerplaat, verzilverd en bronzen hoekornamenten. Gegraveerde voorstellingen met figuren. Geheel in goede originele staat 55x35x25cm.