Prachtige Franse 19e eeuwse grote mahoniehouten tafelklok met intarsia aan het front en zijkanten. (bandintarsia en bloemen met rocailles). Grote emaille wijzerplaat, gemerkt Planchon A Paris. 8-Daags uurwerk, ook gemerkt Planchon A Paris. in zeer goede originele staat 44x30x18cm.