Zeldzame Empire trumeau met daarbij de originele spiegel ca. 1800 met prachtige vergulde kariatyden op klauwpoten. Mahoniehout fineer op eiken, marmeren blad. De losse spiegel is tevens verguld met kariatyden. Het geheel heeft de originele patina en vergulding in originele staat 90x95x43cm. en 138x80cm.