Zes 19e eeuwse grote porseleinen schalen, gemerkt. Handbeschilderd bloemmotief en gouddecor. 1x Grote vleesschaal met porseleinen lekschaal, 1x minder grote vleesschaal met porseleinen lekschaal, 1x grote ovale opdienschaal, 1x minder grote opdienschaal, 1x grote oval opdienschaal (beschadigd) en 1x dekselterrine 32-53cm. Cond.: R-G