19e Eeuwse kopie naar Gerard de Lairesse ( 1640 -1711 Hollandse School), olieverf op linnen, Romeins interieur met twee figuren in originele lijst. Geheel is in ongerestaureerde originele staat, doek heeft beschadigingen, verf laat los op sommige plaatsen, niet bedoekt, niet bijgeschilderd 49x40,5cm. Cond.: R