Franse 18e eeuwse Boulle religieuze pendule met (zilver/plate?), schildpad, koperinleg en vuurvergulde bronzen ornamenturen. origineel uurwerk Claude Maunier Paris. gegraveerd in uurwerk en voorop de wijzerplaat. In de 19e eeuw voorzien van veerslinger-ophanging. Verder in goede originele staat. Slinger en sleutel avn latere datum 59x30x15cm.