Prachtige Hollandse Louis Seize secretaire ca. 1800 van rozenhout en satijnhout op eiken. Rondom band-intarsia en floraal intarsia. Mooi binnenleven met 6 lades, deurtje en vakverdeling. het meubel is in goede originele staat. Minimale fineerschade, prachtig verguld beslag en originele sloten 155x101x42cm.