Vijf oude/antieke kopjes met daarbij 2 schotels; 1x prachtig Empire kopje, verguld met fijn handbeschilderd landschapsdecor (haarscheur), 1x Empire kopje handbeschilderd (beschadigd), 1x kop&schotel Biedermeier (oortje af), 1x vaasje ca. 1900 in de vorm van een kopje en 1x kop&schotel Bavaria Hohenberg Cond.: M-R