Prachtig groot Engels Sterling zilveren tafelstuk. Vaas op ronde voet met ajourgezaagd bovenstuk waarin kristal geslepen inzetvaas, minimaal chipje, met drie zilveren sierlijke draagarmen waaraan ajourgezaagde mandjes met gewelfde randen hangen. De mandhengsels zijn versierd met parelranden, 925/000, Jaarletter: R, 1916, Birmingham. vaas ø12cm., H.31cm., Mandmaat 11.5x7x11.5cm., incl. hengsel/ Cond.:U