Twee grote zeldzame empire porseleinen siervazen 19e eeuw met prachtige originele vuurvergulding (hoorn des overvloeds etc.). Uiterst gedetailleerde handgeschilderde landschappen met figuren en steden. vermoedelijk Duitsland of Frankrijk in zeer goede originele staat 54,5x26xø18cm. Cond.: G