Vijf delen oud Delfts keramiek; 1x geribbelde vaas Porseleyne Fles ca. 1930, 1x 6-kantige vaas, "Original Delft Handgemaakt" 20e eeuw, 1x gelobte dekselpot Porseleyne fles Delft ca. 1930, 1x grote 8-kantige dekselvaas (minimale oude haarlijn) Porseleyne Fles ca. 1930, 1x bordje Porseleyne Fles ca. 1930.