Vijf delen Chinees/Japans porselein 19e eeuw; 1x trekpotje (9xø13cm.) met bloemdecor zonder hengsel en 1 ophangings-stukje weg, 2x kop & schotels met Europese voorstelling gecombineerd met Chinese voorstelling (zeldzaam) 6xø13,5cm., 1x schotel met bloemendecor en geschulpte rand ø21cm. en 1x capucijner kom (voetrand beschadigd) 6xø11,3cm. Cond.: R-G