Kapitaal Amsterdams staand horloge 18e eeuw, gesigneerd D. Molenaer. Wortelnoten kast staande op bolpoten met dubbelgebogen kap. Daaronder ajour zaagwerk. Uurwerk met kalender, maanstand en kwartierslag op dubbele bel. In originele goede staat, Hoogte met beelden 263cm. Zonder beelden 240cm.