Oud Engels keramieken servies, gemerkt Copeland Spode England Fine Stone Spodes Fitzhugh ca. 1930 (totaal 48 delen, 6 beschadigd): 3x dekselterrines, 2x vleesschaal, 5x diepe borden (1 beschadigd), 11 ontbijtborden, 9 grote borden, 7 kleine borden (1 beschadigd), 6 soepkommen (2 beschadigd), 2 sauskommen (1 beschadigd), 1x grote achaal (beschadigd) Cond.: R-G