Vier delen antiek Chinees porselein: 1x Chinees imari schotel ca. 1800 met visser en pagode in decor van landschap, 1x Wanli schotel antiek (2 haarlijnen), 1x 18e eeuws kopje met randschade en 1x 19e eeuwse kop & schotel ( 1 chip) 6-ø21,5cm. Cond.: R-G