Drie delen oud brons : 1x bronzen distel, gesigneerd Barth Berlin (Richard Barth 1929 Berlijn - ). 1e helft 20e eeuw, 1x bronzen ei, gesigneerd A. Bucher (Andre Bücher 1924 - 2009), 1x stenen kunstwerk op bronzen steel met houten voet 20e eeuw (ongesigneerd) 5,5-25cm. Cond.: G