19e eeuws Duits serviesgoed, 2 kop en schotels, 1 los kopje,1 biedermeijer kop met schotel blumen kränze, Flucht die Liebe Freundschaft heiligt Ihr Triebe(kopje goed, schotel sleets)1 kop en schotel goud decor en floraal decor +\- 1880 1 los kopje met binnenin tekst, immer froh wie heute.7-14 cm.Cond:G