Vier delen Boheems glaswerk 20e eeuw: 1x kristallen karaf met kastelendecor, gegraveerd, 1x geslepen groen kristallen vaas met floraal decor, 1x tablet gesigneerd Carly ca. 1900 Jugendstil en 1x tablet met floraal decor (beschadigd) 15-21cm. Cond.: R-G