Duits 18e eeuws Meissen porseleinen servies (1774 - 1813 Marcolinizeit) met decor van goud en flora, bevat o.a: 1x theebus met zilveren dop (goed), 1x diepe kom (goed), 1x koffiekan (tuit, pot en deksel heeft schade), 1x geschulpte schaal (goed), 1x melkkan (tuit beschadigd), 1x theekan (kapot, deksel is goed), 6x schotels (1x chip), 6x kopjes (1x kapot, 5x goed) 5-25cm.