Chinees porseleinen diep bord 18e eeuws met prachtig zilveren hengsel in de vorm van gevlochten draad waarop geeiseleerde bloem en blad motieven, 835/000 Grootkeur, Jaarletter U:1854 MT: moeilijk leesbaar Utrechts keur ø 28,5 Cond:U floraal en bamboe decor 24x28,4ø Cond:G