Prachtige zilveren theedoos, 800/000 Duits, Biedermeier. Zeer fraaie langwerpige theedoos geplaatst op 4 uitgewerkte klauwpootjes. De doos is versierd met Biedermeier graveringen en voorzien van een monogram. De knop van de deksel is vervaardigd uit twee vissen. Voorzien van scharnier. Met vergulde binnenzijde. 13x9x12 cm ca 232 gr. Cond.: G