Zware grote zeldzame 19e eeuwse Franse messing tafelklok, slagwerk met 2 hamers op spiralen met gegraveerde kast(slagwerk afroepbaar door drukknop) secondenaanduiding wijzerplaat licht beschadigd, uurwerk loopt, klokhamers moeten worden bijgesteld, 3 functies: 2x Sonnerie en 1x silence, 14,5x9,5x8,5cm in goede staat.