Zeldzaam 19e eeuws drie-delig klokkenstel met keramieken tussenstukken, polychrome beschilderingen met chinoiserie decor(1 bovendeksel beschadigd, en kaarsdover mist) Delfts omstreeks 1880, signatuur van schilder, bronzen monturen en kandelaren, 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag. 67x70cm Cond:R/G