Prachtige grote bokaal, zilver 835/000, Hollands. Bokaal met een bowlende man en een gelegd medallion versierd met krullen en guirlandes, voorzien van gravure, 1903-Kl.Hamburg-1913. Geplaatst op een uitgewerkte voet met parelranden, palmetten en krullen. De binnenzijde van de bokaal is verguld. MT.: onduidelijk, jl.: vermoedelijk D: 1913. ca. 608 gr. ø 13x30 cm. In zeer goede staat