Twee zilveren doosjes uit filigrain, visitiekaarthouder en zwavelstokjeshouder. Twee doosjes beiden voorzien van een scharnierend deksel. Kleine doosje voorzien van restauratie bij deksel en iets gedeukt. Grote doos in zeer goede staat. ca 42 gr. 8,5x5x1 cm en 4,5x2,5x1,0 cm.