Grote wortelnoten Chippendale barokstijl eethoek met 6 stoelen, 2 met armleuning, 4 zonder, met klauwpoten, uittrektafel met 2 extra bladen, laklaag blad iets beschadigd, verder in goede staat, tafel: 80x150x104cm met bladen 80x280x104, stoelen 100x65x74 en 100x43x50cm.