Prachtige zilveren suikerpot, voorzien van gegraveerde bloembewerkingen, gecontourneerde rand, fraaie kruloren, geplaatst op 4 voetjes gemaakt uit bloemenranken. De knop van de deksel is gemaakt van een zilveren bloem. De pot is gemaakt uit 2 delen en is iets scheef. ca 444 gr. 19,5x12,15 cm. In redelijk goede staat