Zilveren tabaksdoos, vermoedelijk Spaans, rechthoekig model met afgevlakte hoeken. Het deksel is voorzien van een gegraveerde voorstelling van 2 vissers omringd door huizen. De onderzijde is voorzien van een getrembleerde bloembewerking. MT.: Larriva, assayer: R.Martos, 1868. 12x6x3,5 cm. Ca. 94 gram. Iets beschadigd aan deksel, verder in goede staat.