Grote gouden ring, 585/000, met turkoois. Een ring met brede opengewerkte ovale rand met krullen. In het midden van de ring zit een grote ovaal cabouchon geslepen turkoois, 17,5x12mm. ø 58 ca 9,1 gram. Iets een beschadiging op de steen, verder in goede staat.