Zilveren toiletset, 925/000, met kristal en emaille. Toiletset bestaande uit een handspiegel, een kam, 2 kristallen potjes met zilveren deksel en 2 borstels. Alles aan de bovenzijde voorzien roze emaille met guilloche versiering. MT.: Padgett & Braham Ltd, London jl.: Q: 1951. Beschadiging op de spiegel, het emaille op één potje en de kam is iets beschadigd. Grootte 26x13 cm, 18x4 cm, ø 12x6 en ø 9x5 cm, 14x4 cm en 25x7cm. Verder in goede staat.