Zeer grote antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met drie figuren en zeemonster. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. (wijzerplaat gecraqueleerd). Met reserve wijzerplaat. Afmeting:35x17x 60 cm. In goede staat.