Antieke zilveren brandewijnkom, 875/000. Fraaie ovaal gebombeerde brandewijnkom voorzien van alliantiewapen en 2 vertikale voluutvormige grepen met drakenkoppen. Vermoedelijk Groningen,18 eeuws. Voorzien van Frans importeursteken en Nederlands belastingkeur. 22x12x12cm. ca 183 gram. Voorzien van restauratie, verder in goede staat