Twee antiquarische boeken. Eén maal verhaal van de stad Leeuwarden. Simon Abbes Gabbema, door Tobias Gutberteth 1701. Band licht los, eerste pagina's beschadigd. Eén maal geschiedkundige beschrijving Leeuwarden door W. Eekhoff 1846. Beschadigde band licht los, niet stads plattegronden. Afmeting: 18,5 x - 22,5 cm. In redelijke staat.