Lot met Japans porselein. Onder andere; twee kommen + tien schotels. Eén kom haarlijn. Circa 1900. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Duits Bavaria porseleinen koffieservies met roze rozen + goud decor. Twaalf delen. Circa 1930 - 1950. Tevens Dresden schaal + drie ongemerkte borden. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Karl Ens porseleinen vogels voorstellend uiltjes. Circa 1930. Afmeting: 16,5 - 21,5 cm. In goede staat.