Antieke ets Bartholome Kilian sculps, Anna Maria Johann Daniel Fingerlin, eine geborene Bunkin (19e eeuwse nadruk) 23x16cm Cond:R/G
Felix Hollenberg (1868-1945)Duitse school, veenlandschap. gravure op papier. 51x32 Cond:R
Monogram D.S 22-1.65 kat met vogel, houtskool op papier 28x21 cm cond:G
Franse ets 18e-19e eeuw Guyot Sculp Garnerai del. Vue de la Bastille prise des fosses st. Antoine (vliegenpoep) 21x17cm Cond:R
Monogram S.D. 56, paard in de stijl van Salvador dali, Oostindische inkt op papier. 40x28,5 Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, oude (Joodse) man met sigaar 32x40cm. Cond.: G
Perry (Engelse School), olieverf op linnen, besneeuwd landschap 100x50cm. Cond.: G
Twee werken van W. Sommer (Duitse School), olieverf op paneel, berglandschappen met huizen 42x28cm. Cond.: G
Vier werken Duitse School 20e eeuw, olieverf op linnen en olieverf op paneel, lanschappen met huizen 24-28cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Duitse school Rottluff vrouwelijk naakte buste, houtsnede op papier 25x36 cm
Twee werken van H. Frautes? ca. 1900, olieverf op paneel, twee landschappern met karakteristieke figuren 12x12cm. en 13x12cm. Cond.: G
Cornelius Johannes Rogge Duitse school, 1874-1936 landschap noord Duitsland, ets op papier 27x36 Cond:G
Ets 19e eeuws To Clopton Prhys Esg.this vieuw between Grogen and Llandrillo on the river Dee, by T Walmsley, engraved by Fr Jukes. 44x35cm ets op papier, Cond:R/G
Franse gravure van Parijs 18e eeuw, A.Paris chez Basset rue d.Jacques a 5e Genevieve. Vista en prespectiva de la Piaza maior de lodoico XV en Paris, ets op papier 41x28,5 Cond:G
Ets op papier 17e eeuw door J. Prenner, Anton Joseph von Prenner Alt: 24 Lat: 30. unc Fet. Di mantua pinx 24x18cm. Cond.: G
Japanse school, Kobayashe 1884-1949, oosterse landschappen, aquarel op papier, 45x30 cond:G
Studiemap met diverse 19e eeuwse aquarellen in klederdracht, in goede staat, 30x25cm
Ongesigneerd 20e eeuw stilleven keukentafereel, pastel op papier, 23x32cm. Cond:G
Haenisch ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, Kornfeld am Hang 70x100cm.