olieverf op papier, Anton Heijboer,1924-2006, Voorburg, abstracte compositie cond.uitstekend, 107x179cm.
Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen met een mooi gesneden kuif. Willem III
Sluiting WG585/000,ø24 mm,bezet met 6 robijnen,akoya-parel ø7.5 mm,en 6 briljanten 0.30ct W/SI, 6.1 gr.
Olieverf op linnen, ond. gesig. Zwitsers berglandschap, cond.Goed, 30x40cm
gouache op papier, Frans v.d. Berg cond.uitstekend, 61,5x50cm.
Grenen kast white wash grunder modelindeling half leg half hang, 198x145x62cm. Rond 1980
Mahonie houten miniatuur meidenkastje met diverse tinnen delen, 90x81x47cm.
Afrikaanse kunst,,masker van de BAMBARA, grensgebied:Guinea-Mali,
N'Tomo/N'Domo initiatierite, kaurischelpen en abrusbonen
Olieverf op papier, Pendant schilderijen van een Russische schilder.22x15cm.
mahoniehouten rond theekastje met afneembaar blad. 77xØ48cm. Eind 20e eeuw
54 kristallen glazen w.o: 11 Sherryglazen(15cm), 8 champagnecoups(13cm)-1 met chip, 6 wijnglazen(13,5cm), 12 likeurglazen(12,5cm), 6 wijnglazen(16cm), 5 borrelglazen(11,5cm), 6 borrelglazen(10,5cm)
Engelenhaarkogelarmband,zilver 925/000 verg.8 rutielkwartskogels ø19 mm.op elastiek L17-19 cm 81.2 gr
Ring ø56 GG/WG 585/000 met een tanzaniet in goede kleur 3.0ct. en 2 diamanten samen 0.02ct W/SI, 3.9 gr.
L.W.R. Wenckebach, gemengde techniek op papier, winterlandschap, 1860-1937 Den Haag.
Olieverf op linnen, Stilleven, Henriette Gezina Numans, 1877-1955 Zeist, 43x56cm.
Olieverf op paneel, Gesig. W. Raaphorst, stilleven, vaas met bloemen, 34x24cm.
Olieverf op doek, voorstellend Boslandschap met een boerderij, onduidelijk gesigneerd,75x45cm.
Berglandschap met waterval,olieverf op linnen, ond. gesig., cond: uitstekend, 60x80 cm
goudkleurige halspiegel met ornamenten en gesneden kroon
120x66cm
Een hindelopen beschilderde slaapkamer; waaronder een bed, 2 nachtkastjes, slaapkamerkast, klein hang hoekkastje, hangregaaltje + stoel.
Doos diverse slotjes en scharnieren en doos met grepen, kastbeslag en div. scharnieren
een groen marmeren tafel met meerdere vakjes ingelegd in het blad. 80x49x49cm
Mahonie biedermeijer meidenkast,gedeeltelijk massief, 183x128x49cm. Midden 19e eeuw
2 hindelopen beschilderde knopstoelen en een bijpassend klaptafeltje. Midden 20e eeuw