This website uses cookies

01. Septemberveiling 2009

Auction on Friday, September 25, 2009 from 00:00

Completed | Default auction

Piedestal
Starting price 30 EUR

Piedestal 1.07x0.33m. ca. 1950

bloemtafeltje
Starting price 250 EUR

japans bloemtafeltje van rozenhout met marmeren blad ca .1910

kabinet
Starting price 7.000 EUR

dubbelgebogen wortelnoten kabinet. Holland. ca. 1780. gerestaureerd door een staatsgediplomeerd restaurateur.( Kosten ca. 4000 euro.)
237x185x68cm.

2 stoelen
Result: 60 EUR

2 stoelen

grenen wasgoedkist met deksel
Result: 27 EUR

grenen wasgoedkist met deksel, 40x82x52cm.

6 Stoelen
Result: 160 EUR

6 eetkamerstoelen met stof bekleed, 3 maand oud

side table
Starting price 120 EUR

side table, 79x140x40cm.

Pianokruk
Result: 30 EUR

Pianokruk. ca. 1880

kabinet
Starting price 4.000 EUR

Hollands kabinet wortelnoten, 227x168x57cm.

Gondel
Result: 20 EUR

Gondel teakhout. ca. 1970

Tafel
Result: 30 EUR

Hollandse massief eiken tafel, Louis Quinze stijl, stervormig ingelegd. 73x64x64cm. ca. 1900

Klokkenstel
Starting price 450 EUR

Empirestijl klokkenstel omstreeks 1880, gepolijst messing

tafelklok
Starting price 1.200 EUR

tafelklok in Bouille stijl, ca. 1880, Frankrijk, gedecoreerd met bronzen ornamenten

6 stoelen
Result: 90 EUR

6 stoelen, notenhout met snijwerk en lederen bekleding

Kabinet
Starting price 2.500 EUR

Engels tin kabinet 18e eeuws, 193x170x50cm.

Mahonie biedermeier tafel
Starting price 400 EUR

Mahonie biedermeier tafel. Hollands ca. 1860, 75x130x95cm.

Eikenhouten "Gelderse" kussenkast hollands 18e eeuw
Starting price 2.200 EUR

Eikenhouten "Gelderse" kussenkast hollands 18e eeuw, 186x160x61cm. ca. 1880

bidstoel
Result: 30 EUR

bidstoeltje, 85x47x45cm.

Theetafel
Starting price 90 EUR

Hollandse Barok theetafel, 65x81x50cm.

Armleunstoel
Starting price 300 EUR

Essen armleunstoel, 110x60x55cm.

klok
Result: 1.000 EUR

Engels staand horloge met datumaanduiding gesig. H.Knight

Bureau
Starting price 50 EUR

Engels bureautje
100x77x42cm.

Buffetkast
Starting price 330 EUR

Duits eikenhouten buffetkastje met opzet omstreeks 1910 streng jugendstil, 153x120x55cm.

Bordenrek
Starting price 400 EUR

Djatihouten bordenrek versierd met snijwerl van bloemen en van twee Nederlandse leeuwen. Voormalig Nederlands Indie, 19e eeuw.
h48x116cm.

Lamp
Starting price 100 EUR

Messing lamp met kristallen behangen 60er jaren

Boekenkast
Result: 320 EUR

jaarpendule
Starting price 50 EUR

Duitse jaarpendule eind 1900,gemerkt:Aug.Schatz&Söhne,Germany. H.19.5cm.

klokje
Starting price 320 EUR

Interessante wandklok eind 19e eeuw. Gedreven messing. H61cm

Eiken gestoffeerde schommelstoel
Result: 45 EUR

Massief beuken gestoffeerde schommelstoel, 102x54x55cm. Eind 1800

Driehoektafeltje
Result: 27 EUR

Driehoektafeltje mahonie. Met messing ingelegd, onder zijn de zijkanten opklapbaar.

boekenkast
Result: 1.500 EUR

buro
Result: 250 EUR

buro, 80x140x80cm.

4 stoelen
Result: 70 EUR

4 biedermeier eetkamer stoelen met open rug
89x49x46cm.

Staande klok
Starting price 80 EUR

Staande klok mahoniehout Engelse stijl,met West-minster slag, Bovenste glas ontbreekt, 182x38x23cm. .

6 eikenhouten eetkamerstoelen
Starting price 440 EUR

6 eikenhouten eetkamerstoelen met gobelin gestoffeerd. Frankrijk ca. 1880, 98x47x45cm.

stoel
Result: 200 EUR

Eikenhouten Hollandse armleunstoel met leeuwtjes en onder een gesneden adelaar. 118x63x65cm. Rond 1900

Stoel
Result: 200 EUR

6 stoelen
Result: 200 EUR

6 stoelen. Rond 1900

tafel
Starting price 50 EUR

eetkamertafel, 76x135x95cm. Begin 20e eeuw

commode
Result: 80 EUR

commode, 74x87x50cm. Rond 1950

Leren armstoel
Result: 250 EUR

Leren armstoel, 165x95x93cm. Eind 19e eeuw

chiffoniere
Result: 330 EUR

chiffoniere omstreeks 1860 mahoniehout, 158x105x45cm.

stoel
Result: 9 EUR

Fauteuil, 86x70x73cm.

Engelse tafelklok,
Starting price 300 EUR

Engelse tafelklok, eikenhouten kast en uurwerk gesig. WNH. 42x25x18cm. Begin 20e eeuw

bijzettafeltje
Result: 20 EUR

bijzettafeltje, 73x46x46cm.

Bronzen Pendule Frankrijk 19e eeuw
Starting price 1.375 EUR

Bronzen Pendule Frankrijk 19e eeuw, h 50cm.

Mahonie wandspiegel Engelse stijl ca 1860.
Starting price 220 EUR

Mahonie wandspiegel Engelse stijl ca 1860., 70x40cm.

theekastje
Starting price 80 EUR

Mahonie theekastje met afneembaar bovenblad, rondom met glas, 77x70x48cm.

reisgrammafoon
Starting price 80 EUR

Engelse reis grammafoon, Perophone Ltd, in houten koffer met leren greep, 14x32x28cm.

6 rieten stoelen
Result: 90 EUR

6 rieten stoelen

4 Thonetstoelen
Result: 50 EUR

4 Thonetstoelen met origineel etiket

Tapijt
Result: 30 EUR

handgeknoopt perzisch tapijt, 103x275cm

2 Cafestoelen
No reserve price

2 cafestoelen ronde rug.

Glaspendule
Starting price 1.000 EUR

Bronzen glaspendule met 2 bokalen onyx marmer. Klok met kwikslinger. H50cm

kinderstoel
Result: 27 EUR

kinderstoel.98x43x72cm

Stoeltje
Starting price 500 EUR

Bruin lederen clubstoeltje als nieuw

Stoeltje
Starting price 500 EUR

een bruin lederen club stoeltje als nieuw

Engelse hangoortafel
Result: 60 EUR

Engelse hangoortafel, 74x60x40cm. Rond 1900

Porseleinkast
Starting price 1.250 EUR

Hollandse porseleinkast Friesch model eind 19e eeuw, eikenhout. Met gecontouneerde kap, 230x145x045m

piano
Result: 190 EUR

piano eiken 133x144x63 cm

Fauteuil
Result: 70 EUR

Notenhoutenkleurige fauteuil Louis Quinze 92x75x86

Fauteuil
Result: 70 EUR

Notenhoutenkleurige fauteuil Louis Quinze 92x75x86cm

Bankje
Starting price 525 EUR

Rundlederen cognac kleurig 2-zits bankje

sofa
Starting price 300 EUR

Grote gestoffeerde mahonie bank ca. 1880. 83x192x90cm.

Eettafel
No reserve price

Ovale mahoniehouten eettafel
76x133x98cm.

Tegeltafel
Starting price 150 EUR

Tegeltafel, 63x90x65cm. Eind 19e eeuw

Klaptafeltje
Result: 72 EUR

Klap (wijn) tafeltje 98x70x64cm. Eind 19e eeuw

Eiken met palisander kussenkast
Result: 100 EUR

180x170x52cm.

lamp
Starting price 50 EUR

grote smeedijzeren lamp met 8 lichtpunten.55x135x48cm.

4 stoelen
Starting price 250 EUR

4 stoelen in empire stijl,Denemarken ca.1900, massief mahonie met intarsia, 96x47x47cm. begin 20e eeuw

Kacheltje
Result: 40 EUR

Klein groen geemailleerd kacheltje. 54x47x28cm. Begin 20e eeuw

Naaikastje
No reserve price

Naaikastje, 80x57x40cm. Rond 1950

Eikenhouten met pallisander kussenkast
Starting price 1.650 EUR

Eikenhouten met pallisander kussenkast. Holl. barok. ca. 1700
188x172x64cm.

Mahonietafel met 4 bijpassende stoelen
Starting price 385 EUR

Mahonie tafel met 4 bijpassende stoelen Eng. deco ca. 1920
76x115x84cm.

klok
Starting price 220 EUR

Weense gewichten klok. Met zwart gecontouneerde rand

ronde spiegel goudkleurig
Starting price 50 EUR

goudkleurige ronde spiegel, ø68cm.

fauteuil
Result: 240 EUR

Art Deco stijl fauteuil roomkleurige lederen bekleding
86x80x70

Kapstok
Starting price 250 EUR

Djatihouten kapstok versierd met snijwerk van bloemen. Voormalig Nederlands Indie, omstreek 1800. 24x129cm.

Piedestal
Result: 35 EUR

3 x piedestal

bijzettafeltje
Result: 24 EUR

bijzettafeltje met glasplaat
55x48x48cm.

Dressoir
Starting price 240 EUR

Stoeltje
Starting price 415 EUR

beukenhouten clubstoeltje met leder bekleed

Stoeltje
Starting price 415 EUR

Fauteuil
No reserve price

Fauteuil, 107x52x60cm.

Dagobertstoel
Result: 80 EUR

Notenhouten dagobertstoel. 80x65x50cm. Rond 1950

Eikenhouten side-board
Starting price 305 EUR

Eikenhouten side-board in Oud Hollandse renaissancestijl ca. 1900. 106x147x57cm.

4 stoelen
Result: 110 EUR

4 kersenhouten stoelen in empire stijl

dekselvaas
Result: 900 EUR

Kapitale antieke dekselvaas Japan, eind 19 de eeuw. H67cm.

console
Result: 180 EUR

console voor vaas leeuwenmotief

bolpoottafeltje
No reserve price

bolpoottafeltje. 53x85x50cm.

pendule
Starting price 430 EUR

vuurvergulde pendule, 1e periode ca. 1840. 40x32cm

secretaire
Result: 140 EUR

eiken secretaire. 90x97x47cm.

pers
Result: 30 EUR

Handgeknoopt perzisch tapijt. 245x137cm.

pers
No reserve price

Handgeknoopt perzisch tapijt. 155x100cm.

dekenkist
No reserve price

eiken besneden dekenkist. 53x90x50cm.

Kinderstoel
Result: 27 EUR

Kinderstoel, 144x60x55cm.