This website uses cookies

01. Septemberveiling 2009

Auction on Friday, September 25, 2009 from 00:00

Completed | Default auction

7 glazen en schaal
Result: 15 EUR

7 kristallen likeurglazen en een kristallen schaal met verzilverde voet

6 Glaasjes en bonbonniere
No reserve price

Kristallen bonbon bierre
Result: 15 EUR

Kristallen bonbon bierre met bloemdecor. Eind 20e eeuw

7 karaffen diverse maten en vormen
Result: 35 EUR

2 Karaffen
Starting price 50 EUR

2 kristallen karaffen met zilveren hals. incl. stolp.

5 delen kristal en glas
No reserve price

5 delen kristal

Kristallen bonbon bierre
Result: 20 EUR

Kristallen bonbon bierre en een vaas

6 wijnglazen
Result: 40 EUR

6x Kristallen wijnglazen ( Roemers)

Kristallen bloemenvaas
Starting price 110 EUR

zeer fraai geslepen Boheems ca. 1880

2 Karaffen
Starting price 40 EUR

2 Karaffen van kristal, de stolp iets beschadigd

Presenteerschaal
Result: 50 EUR

Presenteerschaal met 6 in elkaar passende bakjes

Divers glaswerk
Starting price 10 EUR

5 glazen , vaasjes en 6 onderzetters

kristal
No reserve price

2 delen kristal, vaasje (beschadigd)koektrommel

Kristallen bonbonschaaltje met zilveren hengsel
Starting price 195 EUR

Kristallen bonbonschaaltje met zilveren hengsel, Holl gek. ca 1900

kristallen theelichtje
Starting price 110 EUR

kristallen theelichtje met ruitjes/waaierslijpsel Holl. ca 1900

diversen glas 4x
No reserve price

4 delen glas waaronder 2 glazen La Lique-stijl en een karaf een pot

54 kristallen glazen
Result: 108 EUR

11 glazen
Result: 36 EUR

11 kristallen glazen, blank glas, groen gekleurd. Begin 20e eeuw

Trekpotje
Starting price 1 EUR

blauw trekpotje

Imari bordje
Starting price 60 EUR

Imari bordje 18de eeuws met bloem-decor, ø21 cm.

Imari bordje
Starting price 50 EUR

Imari bordje ø21 cm., met geschulpte rand

3 Imari bordjes
Starting price 300 EUR

3 Goud imari bordjes 18de eeuws met bloem-decor,ø22 cm.

4 chinese rose porseleinen sierborden
Starting price 880 EUR

4 chinese rose porseleinen sierborden,Chien-Lung periode 18e eeuw

Chinees blauw porseleinen bord
Starting price 165 EUR

Chinees blauw porseleinen bord- Chien-Lung 18e eeuw