L.W.R. Wenckebach, gemengde techniek op papier, winterlandschap, 1860-1937 Den Haag.
Olieverf op linnen, Stilleven, Henriette Gezina Numans, 1877-1955 Zeist, 43x56cm.
Olieverf op paneel, Gesig. W. Raaphorst, stilleven, vaas met bloemen, 34x24cm.
Olieverf op doek, voorstellend Boslandschap met een boerderij, onduidelijk gesigneerd,75x45cm.
Berglandschap met waterval,olieverf op linnen, ond. gesig., cond: uitstekend, 60x80 cm
Engels ingekleurde gravure op papier. St James park en tweemaal Engelse prent op papier "Cries of Londen"
cond.Goed, 61x52cm en 34x45cm
Olieverf op linnen, gesig. T. Thomas, strandgezicht. 100x60cm. cond.: uitstekend
Diverse aquarellen en etsen van P.A. Nijgh(1876-1959 Enschede), diverse voorstellingen en diverse afmetingen.cond,Goed
Oude landkaart Westfalen. handingekleurd Anno 1749,cond.Uitstekend,16x19.5cm
olieverf op linnen, Jaap van Kregten(1878-1967 Ermelo), landschap met koeien cond.Redelijk,45x35cm
Olieverf op paneel, gesig. D. Pelutti, strandgezicht. 30x40cm. Cond: goed
Olieverf op doek, ond. gesig. , landschap met knotwilgen. 50x70cm.
Olieverf op doek, Dr. Jaap Nieweg 1937 (1877-1955 Amersfoort), boom,cond.Uitstekend, 50x60cm