A.J. van Prooijen, olieverf op paneel, landschap met figuren, 1834-1898 Amsterdam, cond: uitstekend, 31x21cm
Berglandschap met waterval,olieverf op linnen, ond. gesig., cond: uitstekend, 60x80 cm
Olieverf op paneel, gesig. D. Pelutti, strandgezicht. 30x40cm. Cond: goed
Linosnede cafe interieur gesign.Rene Coler '63, cond: uitstekend, 22x16 cm
H. Wijsmuller. Winterlandschap met molen en waterlandschap met molen, 20x10 cm.
Anthonius Philippus Derzken van Angeren, voor anker liggende driemaster, 39.5x29 cm
Olieverf op paneel, onduid. gesig. Vossenjacht. cond.: goed, 30x40cm.
onduid. gesig. olieverf op linnen, Buurse Beek, cond: uitstekend, 30x40cm.
Kleuren litho,abstrakt van een kat, gesign.Karel Appel (1921-2006), 25x31 cm
Olieverf op linnen, gesig. T. Thomas, strandgezicht. 100x60cm. cond.: uitstekend
Hollandse boerderij aan water Gesign.H.Heuff (1875-1944) Den Haag, 20x36 cm.
aquarel, Lilian Luiten, Enschede, voorstellend: duinlandschap, cond: uitstekend, 70x50cm.
Olieverf op linnen, gesig. Wetering- de Rooy, voorstellend: landschap, cond: goed, 30x40cm.
olieverf op linnen, ongesig., voorstellend: naakte dame, cond: uitstekend, 60x90cm.
Ets op papier, P.A. Nijgh(1876-1959 Enschede), gezicht op de veenplas, cond: goed, 50x41cm
olieverf op linnen, gesig. Hüll 1906, voorstellend: winterlandschap, cond: goed, 60x90cm.