Notenhouten bijzettafeltje op klauwpoten 20e eeuw 54x71x47cm. Cond.: G
2 Porseleinen figuren eind 20e eeuw in kledendracht. Figuur van een man en een vrouw en een koets met figuren 25x16x8cm. en 13x20x11cm. Cond.: G
Doos aardewerk en porselein; theekannen, vazen etc. Cond.: G
Glazen fruittester met onderschaal ca. 1900, minimale beschadiging 10xø22cm. Cond.: G
2 Porseleinen figuren 20e eeuw in kledendracht van de 18e eeuw. 31cm. en 32cm. Cond.: G
Porseleinen figuur 17cm, gemerkt Porgeval. Zittend meisje met hond.Cond.: U
Porseleinen 3-delig koffieset van Arabia Finland 20e eeuw, model Ruija?, 21x36x24cm. Cond.: G
Mosa koffiekan (Maastricht) 50-er jaren in warmhoudtas 30x34x25cm. Cond.: G
Grote blauw porseleinen Chinese schotel midden 20e eeuw. Gedecoreerd met landschapsdecor en gebloemde omranding (1 haarscheur), 8xø39,5cm. Cond.: G
Chinees blauw schoteltje 19e-20e eeuw met bloemdecor aan beide zijden. (chip) ø11cm.
2 Aardewerken wandplaquetten met daarop compleet uitgewerkt een jongen en meisje lopend over de brug met een engel boven hen. Gemerkt 1000 A en B ca. 1920-1930 32x24x7cm. Cond.: G
2 Porseleinen Royal Worchester Hammersley borden met reliëfdecor van vogels ø22,5cm.(driedimensionaal). 1x Ongemerkt kinderservies 20e eeuw Cond.: U
3 Porseleinen borden van Limoges Frankrijk 20e eeuw. 2x afbeeldend man en vrouw in het park. 1x Groter bord met een man die een serenade brengt ø25cm. Cond.: G
Drie munten van 1/2 cent Nederland van de jaartallen 1915, 1916, 1917. Alle munten in ZF conditie of beter.
Zeven munten van 1/2 cent uit de jaartallen 1928, 1930, 1934, 1936, 1937, 1938, en 1940. Alle munten in ZF of P conditie.