This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

07. Aprilveiling 2011

Auction on Friday, April 8, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Tafel, brons beslag
Result: 125 EUR

Notenhouten haltafeltje met messing omrandingen en beslag. In de lade een bronzen plaquette. Blad is met bloemen beschilderd en omrand met intarsia. Zijkanten met marmer 21e eeuw. 86x74x54,5cm. Cond.:...

Eiken hoekkast
Result: 125 EUR

Massief eikenhouten hoekkast, Duits model 20e eeuw bovendeel met glas, onderkant met deur. gemaakt naar 18e eeuws voorbeeld 201x86x46cm. Cond.: G

Copier Leerdam, schaal
Result: 125 EUR

Copier Leerdam schaal met cracele effect. geel-groen glas 20e eeuw 6x20x33cm. Cond.: G

2 Imari vazen
Result: 125 EUR

Stel imari kraagvazen 19e eeuw rondom handbeschilderd. In 1 kraag is een klein stukje gelijmd verder Cond.: G 33xø16cm.

9 Munten 10 Francs Frankrijk, zilver
Result: 122 EUR

Negen zilveren munten van 10 Francs Frankrijk uit 1965, 1966, 1967, 1968, 1969, 1970, 1971, 1972 en 1973

12 Delen zilver
Result: 120 EUR

Twaalf delen zilver, bestaande uit een taartschep, gebaksvorkjes, diverse lepeltjes en zuurprikker. Voorzien van een roosmotief , ca.235gr. Cond.: G

2 Zilveren strooiers
Result: 120 EUR

Engels zilveren peper en zoutstel met glazen interieur. 925/000, ca. 270gr. H: 11,5cm. Cond.: G

Silverplated Tiffany schaaltje
Result: 120 EUR

Decoratieve schaal USA 1e helft 20e eeuw, onderkant gemerkt:Tiffany. Schaal heeft monogram MS., H.7 cm.

Aquarel, Jina
Result: 120 EUR

Jina ca. 1920, aquarel op papier, koningin in Art Nouveau stijl 20x30cm. Cond.: G

Jelle Hoogstra
Result: 120 EUR

Jelle Hoogstra '93 (1924 Leeuwarden - 2003), gemengde techniek op papier, vier vrouwen Cond.: U

Bronzen wandlamp
Result: 120 EUR

Antieke bronzen wandlamp Louis Seize stijl ca. 1880. Bijzonder mooi uitgevoerd 51x38x30cm. Cond.: U

Oud tafelklokje
Result: 120 EUR

Oude tafelklok met datum- en dagaanduiding en maanstand, uurwerk F.H.S. Germany (uurwerk in tact) 30x18,5x13cm. Cond.: U

Mahoniehouten boekenkastje
Result: 120 EUR

Oud Engels mahoniehouten fineer boekekastje 2e helft 20e eeuw in goede staat 187x103x43cm. Cond.: G

3 Chinese schoteltjes
Result: 120 EUR

Drie Chinese schoteltjes ca. 1700 Kang Gy, gedecoreerd met figuren. Minimale randschade ø10cm.

Zilveren horlogekast 18e eeuw
Result: 110 EUR

Antieke zilveren 18e eeuwse zakhorloge omkast met geciseleerde voorstelling. 29gr. 2,5xø5cm. Cond.: G

3 Zilveren portemonnees
Result: 110 EUR

3 Zilveren maliën portemonnees. 1x 900/000 Hollands 1916 gekeurd. 2x 835/000 Duits begin 20e eeuw Cond.: G-R

Granaten ring
Result: 110 EUR

Ring GG 585/000 met een granaat. ø55, 4 gr.

Zilveren juslepel
Result: 110 EUR

Schitterende antieke Hollands zilveren sauslepel met getorste steel, voorzien van parelrand, MT: AK 47 Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 1880, ca. 49gr. 16cm. Cond.: U

Zilveren kandelaar
Result: 110 EUR

3-Armige zilveren kandelaar ca. 1930, MT: Emil Hermann. Uitneembare houders 925/000 18,5x26,5cm.

Schilderij, Assenberg
Result: 110 EUR

G. van Assenbergh ca. 1920, olieverf op linnen, gracht van Amsterdam 40x50cm. Cond.: G

Jan van Rhijnnen
Result: 110 EUR

Jan van Rhijnnen (Den Haag 1859 - 1927), aquarel op papier, waterkant met eenden 38x55cm. Cond.: U

Jonge edele, Duits
Result: 110 EUR

Miniatuurportret van een jonge militair 19e eeuw (Duitsland - Oostenrijk). Onduidelijk gesigneerd (D. Isabey?) 9x7cm. Cond.: G
Zoon van Napoleon, hertog von Reichstadt

Stal interieur met koe
Result: 110 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 27,5x37,5cm. Cond.: G

Stal interieur met koe
Result: 110 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 36x27cm. Cond.: G