Antieke zware bronzen hanglamp Hollands ca. 1900 met glazen kappen 59x60x60cm. Cond.: U
Kinderspeelgoed ossenkar ca. 1900 op wieltjes met twee Franse celluloid poppen in kledendracht 81x26x26cm. (poppen 30cm.) Cond.: G
6 Poppen, origineel gekleed, porseleinen hoofd, stenen lichaam met pruik. Krullen en slaapogen 15cm. 1x Negerbaby 30cm. 1x Geheel porseleinen 13cm. COnd.: G
"Republic of panama proof set" uit 1975 bestaande uit 9 munten waarvan 3 zilveren. De 20 Balboa munt is 1 van de grootste munten van 925/000 ooit gemaakt (61mm.) en weegt 129,59gr. 5 Bolboa (925/000 3...
Negen munten van 2,5 gulden (Nederland) uit 1929 (ZF-), 1930 (ZF), 1931 (ZF-), 1932 (ZF-), 1933 (ZF), 1937 (ZF), 1938 (ZF), 1939 (ZF) en 1943.
Tien zilveren munten van 50 Shilling uit 1963, 1964, 1965, 1969, 1970, 1970, 1970, 1972, 1972, 1976. Diverse uitvoeringen.
Antieke kolompendule ca. 1900. Duitland pfeilkreuz. Mahoniegekleurde kast. Compleet 36x14x22cm. Cond.: G
Mahoniehouten Engels chippendale halve maan tafel ca. 1920 met geschulpt blad. geheel staand op klauwpoten 71x82x43cm. Cond.: G
Bronzen beeld 21e eeuw, voorstellend een liggende dikke dame met een hand in haar nek. Gemaakt naar voorbeeld van Botero 22x27x16cm. Cond.: G
Vrouwelijke golfspeelster van brons 21e eeuw. Marmeren sokkel 34x18x12cm. Cond.: U
6 Chinees blauwe bordjes 18e eeuw. Cheng Lung, gedecoreerd met bloemmotief. Borden hebben randschade en 3 met haarscheur ø23cm.
18e Eeuwse Fam. Rose kom. Buitenkant gedecoreerd met bloemen. Binnenkant aan de rand gedecoreerd met guirlandes en bloemen. Kom heeft 1 haarscheurtje 8,5xø19cm. Cond.: G
Antiek 18e eeuws porseleinen trekpotje met bonte voorstelling van Chinese figuren in landschap. Scheurtje in het handvat en chips van het deksel. 15xø11cm. Cond.: R
Engels zilveren zakhorloge, snek ca. 1780. Gesigneerd DD Neveren London met binnen- en buitenkast. Spil en ketting gebroken.
Sterling zilveren sigarettendoos. gegraveerd deksel met Hindoeistische voorstelling. Gemerkt Bangkok Sterling 20e eeuw. 3,5x10,5x9cm.
Stel Engelse kandelaars, Wallace 925/000, ca. 632gr. 8xø9,5cm. Cond.: G
Twee handgemaakte slavenarmbanden en choker van zilver (vermoedelijk India). Gewicht slavenarmbanden ca. 150gr. Gewicht choker ca. 245gr.
Oosterse miniatuurbeschildering 19e eeuw op ivoor of been in uitmuntende kwaliteit met mooie details 6x5,5cm. Cond.: U
S. Raul 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met vrouw op ezel 30x40cm. Cond.: G
Mc. Kenna 20e eeuw, olieverf op linnen, Ierse paardenmarkt 40x50cm. Cond.: U
Grote antieke vuurvergulde kerkelijke 19e eeuwse kandelaar met opschrift "Exor Inte" 86xø20cm. Cond.: G
Antieke Franse houtkachel "Deville Charleville", gietijzer geëmailleerd ca. 1900 66x58x45cm. Cond.: G