L.65 cm
Oude porseleinen pop 2e helft 20e eeuw met stoffen lichaam, porseleinen handjes, voetjes en slaapogen 44cm. Cond.: G
Oude porseleinen pop met 3 gezichten 2e helft 20e eeuw. Ongemerkt, stoffen lichaam, porseleinen voetjes en handjes 35cm. Cond.: G
Oude porseleinen pop 2e helft 20e eeuw met stoffen lichaam, porseleinen handjes en voetjes 32cm. Cond.: G
Drie antieke gekantkloste hoofdbedekkingen ca. 1900 Holland.Cond.: G
Celluloid Minerva, moet opnieuw geëlastiekt worden L.: 35cm. Cond.: G
Jumeau (7). Boven 6 tandjes, bruine ogen en open vingers. Origineel. L.: 42cm.
bakfout achter
Porseleinen hoofd van A.M. 341. Slaapogen, lichaam is niet origineel. Cond.: G