Bijzonder kruidenkastje gemaakt door Societe Ceramique Maastricht Holland (Art Deco) in zeer goede staat 54x38x16cm. Cond.: G
Twee grote messing wandlampen, handgedreven 20e eeuw met drie kaarshouders (Holland) 76x40x22cm. Cond.: G
Grote antieke bronzen wandlamp Louis Seize stijl ca. 1900 (zwaar uitgevoerd) 47x35x21cm. Cond.: U
Grote fotolijst, zilver, met rozenmotief 20e eeuw 30x16cm. Cond.: G
19e Eeuws dubbelloops damespistool (voorlader), aan de zijkant geëtst. 1 Haan is gebroken L.: 18cm.
Grote Polarex sterrenkijker in twee dozen met standaard 20e eeuw. Weinig gebruikt 120xø8cm. Cond.: U
Art Deco stijl Tiffany lamp op metalen voet, brons gepatineerd 21e eeuw 44x14,5x14,5cm. Cond.: U
Art Deco stijl Tiffany lamp op metalen voet, brons gepatineerd 21e eeuw 44x14,5x14,5cm. Cond.: U
Antieke bronzen wandlamp ca. 1900, rijkelijk uitgewerkt 44x42x9cm. Cond.: G
Antieke staande petroleumlamp,voet van marmer en cloisonne . De houder en de kap zijn van groen glas en beschilderd met bloemen ca. 1910. 42xø15cm. Cond.: G
Oude klarinet in koffer gemaakt door Kenosha Wisconsin USA in zeer goede staat 20e eeuw. 12x27x36cm. Cond.: G
Weerstation Holland, 1e helft 20e eeuw, kwikzilver thermoter en Aneroid barometer. Houtwerk opengewertkt snijwerk.34x23x13 cm.
Antieke Satsuma olielamp met koperen voet en brander. het middendeel bestaat uit koper met beschildering van figuren en bladgoud ca. 1930 60xø15cm. Cond.: U
Antieke Satsuma olielamp met koperen voet en brander. het middendeel bestaat uit koper met beschildering van figuren en bladgoud ca. 1930 60xø15cm. Cond.: U
Groot messing Heilig kruis ca. 1900 op Gotisch raam gemonteerd ,op houten sokkel 52x37x15cm. Cond.: G
Antieke Hollandse 19e eeuwse pijpencomfort van notenhout met extra pijpen (4 beschadigd, 1 heel) en messing binnenbak 59xø23cm. Cond.: G
Oude zwarte marmeren zuil 2e helft 20e eeuw, hoek gerepareerd 83xø11cm. Cond.: G
Twee delen parelmoer begin 20e eeuw. 1x Aziatisch houten kistje met parelmoer inlegwerk van vogels en landschap 9x20x12cm.(deel mist). 1x Penseel met ivoren handvat 20xø1,5cm. Cond.: G
Grote aparte zandloper van messing en metaal 20e eeuw (ontwerp Dali?), 28,5x12x12cm. Cond.: U
Grote bronzen tak met mussen. Koud beschilderd 20e eeuw, Weense stijl 52x30x10cm. Cond.: U
Oude koker in de vorm van een uil gemaakt van been. Geheel uitgewerkt met een bosgezicht met uilen 21cm. Cond.: U
Donkerbruine nerts jas met bijpassende hoofdbedekking 20e eeuw Cond.: G
Tiffany lamp 21e eeuw. Gekleurd glas met een brons gepatineerde voet 31xø14cm. Cond.: U